Korduma kippuvad küsimused

Kui palju kaloreid ja süsivesikuid ühes Jelly Belly® kommis on?

Ühes kommis on 4 kalorit ehk umbes 100 kalorit ühe portsjoni kohta (25 kommi). Ühes kommis on umbes 1 gramm süsivesikuid ja üldse mitte rasva. Jelly Belly® kommid pakatavad maitsetest mõõduka kalorite hulga juures. Õigeusu Selts peab neid ka kosheriks.

Mille poolest Jelly Belly® kommid ja Jelly Bean Chocolate Dips® erinevad?

Jelly Belly® kommidel on pehme siseosa ümber maitsestatud kest. Jelly Bean Chocolate Dips® on tehtud nii, et kommi siseosa on kaetud lihtsalt tumeda šokolaadiga.

Kas Jelly Belly® kommid on gluteenivabad?

Me ei kasuta Jelly Belly® kommide põhiretseptides nisu, rukist, otra ega kaera. Meie kommide valmistamisel kasutatav modifitseeritud toidutärklis on maisitärklis.

Kui palju Jelly Belly® komme mahub ühte kilosse?

Ühes kilos on 882 Jelly Belly® kommi. Kõik arvud on muidugi ligikaudsed.

Kas Sunkist® puuviljapärlid ja apelsinilõigus sisaldavad želatiini?

Sunkist® puuviljapärlid ja apelsinilõigus on valmistatud tsitruspektiiniga ega sisalda želatiini.

Kui kaua aega kulub Jelly Belly® kommi valmistamiseks?

Jelly Belly® kommi valmistamiseks kulub 7 kuni 21 päeva, me ei tee nalja! See on keerukas protsess, mida teevad kommimeistrid kaasaegsete meetodite ja vanade tehnikate abil.

Mis liiki šokolaadi kasutatakse Jelly Bean Chocolate Dips®?

Jelly Bean Chocolate Dips® on valmistatud tumeda šokolaadiga.

Mis on Sport Beans®?

Sport Beans® kommid on esimesed omataolised maiustused Jelly Belly® tegijatelt! Nad on spetsiaalse koostisega, mis turgutab ja kosutab organismi treeningu ajal.

Mis eristab Jelly Belly® komme teistest maiustustest?

Jelly Belly® kommid erinevad tavalistest maiustustest selle poolest oma autentse ja intensiivse maitse, erinevate maitsete, väiksema suuruse, säravate värvide ning muidugi Jelly Belly nime poolest igal kommil. Töötatuna välja nutika maitsemeele jaoks, kasutatakse enamike Jelly Belly kommide maitsetes võimaluse korral alati looduslikke koostisaineid, näit. šokolaadi, kookospähklit, puuviljamahla kontsentraate ja puuviljapüreesid, nagu maasika-, pirni- ja banaanipüreed. Need "tõelised" maitsed on segatud siseosa ja kesta sisse.

Mis eristab Sport Beans® komme tavalistest maiustustest?

Sport Beans® kommid on spetsiaalse koostisega, pidades silmas sportlikke saavutusi. Sport Beans kommid on kergesti seeditavate süsivesinike allikaks, mis turgutab, elektrolüütideks naatrium ja kaalium, mis annavad õige vedelikutasakaalu, ning B1, B2, B3 ja C vitamiinid, mis tagavad energia metabolismi ja hea tervise.